>

Dzięki współpracy z Sensorfact, BHI Biohealth identyfikuje ponad €29.000 rocznego potencjału oszczędności

BHI Biohealth International GmbH jest ekspertem w produkcji kontraktowej produktów zdrowotnych takich jak kapsułki, tabletki, proszki i płyny dla rynku private label.

Od początków produkcji w październiku 2003 roku rozwinęło się dobrze prosperujące przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 250 stałych pracowników. Dziś do produktów wytwarzanych w Münchberg należą suplementy diety, odżywki dla sportowców, napoje białkowe w proszku, a także batony musli i przekąski białkowe.

Łatwa kontrola wydajności produkcji

Potencjał oszczędności na poziomie ponad €29.000 rocznie

Zwrot z inwestycji w wysokości 6.7

Potrzeba

W czerwcu 2022 roku BHI rozpoczął współpracę z Sensorfact, aby lepiej zrozumieć swoje zużycie energii elektrycznej i przeprowadzić analizę wydajności produkcji. Thomas Reinhardt, kierownik produkcji BHI:

„Instalacja została wykonana szybko i od razu mogliśmy uzyskać dostęp do danych. Tak szczegółowy wgląd w nasze zużycie energii pozwala nam produkować jeszcze wydajniej.”

Rozwiązanie

Nasze partnerstwo z BHI Biohealth umożliwiło firmie wykorzystanie oprogramowania Sensorfact i czujników typu plug-and-play do gromadzenia danych na poziomie maszyn. Dzięki zainstalowaniu 20 czujników monitorowane jest 100% całkowitego zużycia energii. Zebrane dane zostały przeanalizowane przez konsultantów energetycznych Sensorfact w celu określenia możliwości oszczędności.

Rezultaty

Z pomocą algorytmów Sensorfact, zidentyfikowano potencjał oszczędności w wysokości €29.361 w skali roku i osiągnięto ROI na poziomie 6,7.

Thomas Reinhardt, kierownik produkcji BHI:

„Wyniki analizy były imponujące. Zidentyfikowano prawie €30.000 potencjalnych oszczędności. Z całą pewnością możemy polecić Sensorfact.”

Opinia klienta

Wyniki analizy były imponujące. Zidentyfikowano prawie 30 000 euro potencjalnych oszczędności. Z całą pewnością możemy polecić Sensorfact.

Thomas Reinhardt BHI Biohealth Kierownik Produkcji

Zacznij oszczędzać już dziś

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zaoszczędzić na energii, czy uniknąć kosztownych konserwacji, możemy pokazać, jak nasze inteligentne rozwiązanie monitorujące przyniesie korzyści Państwa zakładowi. Nie czekajcie dłużej i zacznijcie oszczędzać czas i pieniądze już teraz.

Zamów bezpłatne demo