Tworzenie inteligentnego i zrównoważonego przemysłu

Opracowujemy produkty, które ułatwiają producentom nie tylko acktywną konserwację, ale też monitorowanie zużycia energii i gazu oraz zanieczyszczenia wody. Skupiamy się na tym, aby inteligentny monitoring był prosty w obsłudze, oferując rozwiązania łatwe w instalacji i użytkowaniu oraz udzielając zindywidualizowanych porad.

Firma Sensorfact została założona w 2017 r., aby zapewnić proste i niedrogie rozwiązanie dla firm przemysłowych zainteresowanych zmniejszeniem zużycia energii. W międzyczasie zmniejszyliśmy już przemysłowe straty energii dla ponad 1000 klientów w ponad 60 krajach dzięki naszej inteligentnej platformie IoT. Nasza siła? Połączenie sprzętu typu plug&play, inteligentnego oprogramowania i doradztwa dostosowanego do potrzeb.

Pieter Broekema

Kilka szybkich SensorFAKTÓW

1.000 +
Klienci
120 +
Pracownicy
112 +
Zidentyfikowane oszczędności w GWh
60 +
Kraje na całym świecie

O nas

Nasza misja

Naszym celem jest zmniejszenie śladu środowiskowego człowieka poprzez kompletne wyeliminowanie odpadów w przemyśle. Wierzymy, że jeśli redukcja odpadów będzie łatwa (efektywna czasowo oraz kosztowo) i niezawodna, przedsiębiorstwa przemysłowe będą w stanie zwiększyć swoją efektywność.

Nasz wpływ

Sensorfact został założony pod koniec 2017 roku. Od tego czasu nasza pula klientów zwiększyła się do ponad 1.000 firm w ponad 60 krajach, dla których znaleźliśmy ponad 112 GWh oszczędności. A to dopiero początek. Naszą ambicją jest zostanie liderem wśrod inteligentnych platform IoT dla MŚP z branż przemysłowych na całym świecie.

Poznaj Sensorfact

Zespół Sensorfact można znaleźć w naszych biurach w Holandii, Niemczech i Hiszpanii. Nasz zespół składa się z ponad 120 osób reprezentujących ponad 15 narodowości i szeroki wachlarz doświadczeń, takich jak rozwój, sprzedaż i doradztwo energetyczne.

Powody, dla których klienci nas wybierają

Nie ma na rynku systemu tak prostego w obsłudze jak Sensorfact

Brecht Cools IKO Kierownik ds. konserwacji

Oszczędności znalezione przez Sensorfact przyczyniają się do obniżenia naszych rachunków za energię o ponad 10%

Jochen Geurts Schoeller Allibert Kierownik produkcji

Nie spodziewałem się, że Sensorfact zidentyfikuje tak dużą ilość oszczędności bez konieczności dokonywania inwestycji. Niemal wszystkie ziddnyfikowane możliwości oszczędzania dotyczyły zmiany zachowań, nad którymi będziemy musieli ciężko pracować jako grupa, żeby mieć pewność, że poświęcamy im należytą uwagę. Jak na razie jestem bardzo zadowolony z miłej współpracy.

Jef Leysen Soudal E-manager

Szczegółowe dane dotyczące zużycia energii pozwalają nam na benchmarking naszych maszyn, uzyskanie większej kontroli nad procesami i umożliwiają podejmowanie decyzji inwestycyjnych opartych na danych

Wim Veelders Vernay Starszy inżynier ds. produkcji, utrzymania ruchu i obiektów

Umów demo

Mogę pomóc?

Senan King Head of Sales +31 30 781 00 15

Jak możemy Państwu pomóc?

 • Sprzedaż

  Sprzedaż

  Czy są Państwo zainteresowani współpracą z nami lub naszym produktem? Proszę skontaktować się z naszym zespołem sprzedaży.

  +31307810015 sales@sensorfact.eu
  Senan King Head of Sales
 • Wsparcie

  Wsparcie

  Czy potrzebują Państwo pomocy z naszym produktem? Nasz zespół wsparcia pomoże Państwu we wszystkich pytaniach!

  +31307810015 support@sensorfact.eu
  Bob Siblesz Head of Customer Success
 • Rekrutacja

  Rekrutacja

  Zainteresowany pracą z nami? W przypadku pytań dotyczących rekrutacji lub naszego zespołu, prosimy o kontakt z naszym zespołem rekrutacyjnym.

  +31307810015 recruitment@sensorfact.eu
  Niels Dijk Head of HR