Tworzenie inteligentnego i zrównoważonego przemysłu

Opracowujemy produkty, które ułatwiają producentom nie tylko acktywną konserwację, ale też monitorowanie zużycia energii i gazu oraz zanieczyszczenia wody. Skupiamy się na tym, aby inteligentny monitoring był prosty w obsłudze, oferując rozwiązania łatwe w instalacji i użytkowaniu oraz udzielając zindywidualizowanych porad.

Firma Sensorfact została założona w 2016 r., aby zapewnić proste i niedrogie rozwiązanie dla firm przemysłowych zainteresowanych zmniejszeniem zużycia energii. W międzyczasie zmniejszyliśmy już przemysłowe straty energii dla ponad 1600 klientów w ponad 40 krajach dzięki naszej inteligentnej platformie IoT. Nasza siła? Połączenie sprzętu typu plug&play, inteligentnego oprogramowania i doradztwa dostosowanego do potrzeb.

Pieter Broekema

Kilka szybkich SensorFAKTÓW

1.600 +
Klienci
200 +
Pracownicy
124 +
Zidentyfikowane oszczędności w GWh
40 +
Kraje na całym świecie

O nas

Nasza misja

Naszym celem jest zmniejszenie śladu środowiskowego człowieka poprzez kompletne wyeliminowanie odpadów w przemyśle. Wierzymy, że jeśli redukcja odpadów będzie łatwa (efektywna czasowo oraz kosztowo) i niezawodna, przedsiębiorstwa przemysłowe będą w stanie zwiększyć swoją efektywność.

Nasz wpływ

Sensorfact został założony pod koniec 2016 roku. Od tego czasu nasza pula klientów zwiększyła się do ponad 1.600 firm w ponad 40 krajach, dla których znaleźliśmy ponad 124 GWh oszczędności. A to dopiero początek. Naszą ambicją jest zostanie liderem wśrod inteligentnych platform IoT dla MŚP z branż przemysłowych na całym świecie.

Poznaj Sensorfact

Zespół Sensorfact można znaleźć w naszych biurach w Holandii, Niemczech i Hiszpanii. Nasz zespół składa się z ponad 200 osób reprezentujących ponad 15 narodowości i szeroki wachlarz doświadczeń, takich jak rozwój, sprzedaż i doradztwo energetyczne.

Powody, dla których klienci nas wybierają

Nie ma na rynku systemu tak prostego w obsłudze jak Sensorfact

Brecht Cools IKO Kierownik ds. konserwacji

Oszczędności znalezione przez Sensorfact przyczyniają się do obniżenia naszych rachunków za energię o ponad 10%

Jochen Geurts Schoeller Allibert Kierownik produkcji

Nie spodziewałem się, że Sensorfact zidentyfikuje tak dużą ilość oszczędności bez konieczności dokonywania inwestycji. Niemal wszystkie ziddnyfikowane możliwości oszczędzania dotyczyły zmiany zachowań, nad którymi będziemy musieli ciężko pracować jako grupa, żeby mieć pewność, że poświęcamy im należytą uwagę. Jak na razie jestem bardzo zadowolony z miłej współpracy.

Jef Leysen Soudal E-manager

Szczegółowe dane dotyczące zużycia energii pozwalają nam na benchmarking naszych maszyn, uzyskanie większej kontroli nad procesami i umożliwiają podejmowanie decyzji inwestycyjnych opartych na danych

Wim Veelders Vernay Starszy inżynier ds. produkcji, utrzymania ruchu i obiektów

Umów demo

Mogę pomóc?

Senan King Head of Sales +48 55 881 15 67

Jak możemy Państwu pomóc?